Strefa Klienta

 Polska [ Zaloguj ]

E – faktura: pakiet korzyści dla Twojej Firmy


E – faktura, to nowoczesne rozwiązanie stworzone z myślą o wygodzie naszych klientów.

Faktura elektroniczna to krok w przyszłość - zastępuje tradycyjną fakturę papierową. To rozwiązanie, które stworzyliśmy, aby pomóc w rozwoju Twojego biznesu oraz wspólnie troszczyć się o środowisko naturalne. Z e-faktury bezpłatnie korzystać mogą Klienci HAKO POLSKA Sp. z o.o. po podpisaniu porozumienia w sprawie udostępnienia e- faktury w formacie PDF.


• Oszczędność czasu
Nie musisz czekać, aż faktura zostanie przysłana do Ciebie pocztą. Niezbędne informacje uzyskasz on-line w dedykowanym serwisie internetowym.

• Dostępność
Faktura elektroniczna zawiera te same dane co wersja papierowa, jednak dzięki możliwościom Internetu, jest dostępna zaraz po jej przygotowaniu, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

• Bezpieczeństwo
E –faktura posiada taką samą wartość prawną jak tradycyjna faktura papierowa. Do odbierania i odczytu faktur elektronicznych nie jest potrzebne żadne specjalistyczne oprogramowanie. Wystarczy przeglądarka internetowa.

• Ekologia
Szczególną zaletą e-faktury jest fakt, że jest to rozwiązanie ekologiczne. Faktury wystawione elektronicznie to oszczędność papieru, do którego produkcji wycięto drzewa.

• Archiwizacja
Nie trać czasu, miejsca i pieniędzy na archiwację ton papieru.

Niezbędnym elementem do wystawienia faktury drogą elektroniczną w postaci PDF jest wyrażenie przez odbiorcę zgody na otrzymywanie faktur w takiej postaci.

Ważne dokumenty:
Porozumienie w sprawie udostępniania e-faktury
Cofnięcie zgody na e-fakturę
Zmiana adresu e-mail


Logowanie

Wprowadź nazwę użytkownika i hasło.


Nazwa użytkownika:
Hasło:

Zapomniałem hasła - wysyłanie nowego hasła

Wprowadź nazwę użytkownika i adres e-mail.

Nazwa użytkownika:
Adres e-mail: